vimarsana.com

Latest Breaking News On - Ypadku - Page 4 : vimarsana.com

Lech Poznań. Kuriozalna sytuacja, mecz przerwany, sprzeczne komunikaty

Lech Poznań. Kuriozalna sytuacja, mecz przerwany, sprzeczne komunikaty - sport.interia.pl - Do niecodziennej sytuacji doszło w wypadku meczu Lecha Poznań w drugiej lidze, ze Zniczem Pruszków. Przy prowadzeniu 1-0 poznaniaków doszło do awarii światła. Mecz

GUS: W II kw. PKB wzrósł o blisko 11 proc. - Biznes w INTERIA.PL

GUS: W II kw. PKB wzrósł o blisko 11 proc. - biznes.interia.pl - Produkt Krajowy Brutto w II kwartale 2021 roku wzrósł o 10,9 proc. rok do roku (rdr) wobec spadku na poziomie 0,9 proc. rdr w I kw. - wynika z flash szacunku GUS. Kwartał do kwartału PKB w

Schumacher: nowe informacje o jego zdrowiu! Czy jest przełom?

Schumacher: nowe informacje o jego zdrowiu! Czy jest przełom? - pomponik.pl - Michael Schumacher doznał poważnego wypadku na nartach w 2013 roku. Podczas upadku uderzył głową w kamień i uszkodził sobie mózg. Długo był w śpiączce, a w 2014 roku rodzina

Pisz: Zmarł sternik jachtu, który zahaczył o linie wysokiego napięcia

Pisz: Zmarł sternik jachtu, który zahaczył o linie wysokiego napięcia - wydarzenia.interia.pl - Zmarł sternik jachtu, który zahaczył o linie wysokiego napięcia - dowiedział się reporter Polsat News. Żeglarz brał udział wypadku, w którym zginął 14-letni