Felkészülés: a negyedik nyári mérkőzését is megnyerte a Ferencváros

nemzetisport.hu - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from nemzetisport.hu Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Stöger győzelemmel mutatkozott be a Groupama Arénában

FTC: „Örülnénk, ha Botka szintet tudna lépni, de bízunk abban, hogy

Németh Antal szerint nem vallott szégyent a DAC a Salzburg elleni előkészületi mérkőzésen

2021. június 27. - 08:52 Hasonlóan mint 2017-ben, idén is a Salzburg ellen játszotta a DAC a nyári felkészülési időszak első találkozóját. Fotó: dac1904.sk Németh Antal 19 játékosnak adott lehetőséget az ausztriai edzőtáborba utazó 22 fős keretből, csak Horváth Attila, Dominik Veselovský és Creighton Braun nem léptek pályára. Kalmár Zsolt és Cesar Blackman sérülés, míg Eric Davis, Eric Ramirez és Schäfer András válogatottbeli kötelességeik miatt hiányoznak. Hazai fölénnyel indult a találkozó, aminek a 12. percben Okafor távoli csavarásával meg is lett az eredménye. A „Bikák” továbbra is uralták a mezőnyt, ám Jedličkának igazán nagyot nem kellett védenie. A félidő végén a sárga-kékek is felbátorodtak, Balić első helyzete még kimaradt, ám egy perccel később Divković szemfülesen lecsapott egy pontatlan hazai átadásra, és kapásból kiegyenlített.