vimarsana.com

Latest Breaking News On - Quarter finals defeat - Page 1 : vimarsana.com

RTCG - Radio Televizija Crne Gore - Nacionalni javni servis :: Crnogorski olimpijci :: Poraz od Rusije, kraj sna o medalji

ČETVRTFINALE OI Poraz od Rusije, kraj sna o medalji Rukometašice Crne Gore eliminisane su u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Tokiju, pošto su poražene od aktuelnog šampiona Rusije 32:26. Lavice” su već nakon sedam minuta igre imale šest golova minusa 7:1, nakon čega su konstantno jurile prednost rivala. Naša selekcija se konsolidovala do odmora, pa je Mehemedović golom u posljednjim sekundama smanjila na 17:15. U nastavku smo imali nekoliko napada za minus jedan, a kada to nijesmo iskoristili, kazna je bila neminovna. Rusija se sredinom drugog dijela odlijepila na plus pet i mirno privela meč kraju. Jovanka Radičević je bila najefikasnija na meču sa 10 golova, Đurđina Jauković je postigla osam, a Itana Grbić četiri.