vimarsana.com

Latest Breaking News On - These bucharest - Page 1 : vimarsana.com

A mostani már a negyedik alkalom, amikor a szurkolók viselkedése miatt zártkapus meccsel büntetik a magyar válogatottat

A rovat kiemelt támogatója A mostani már a negyedik alkalom, amikor a szurkolók viselkedése miatt zártkapus meccsel büntetik a magyar válogatottat július 9., péntek 19:49 Az UEFA az Európa-bajnokság minden magyar meccse után bejelentette, hogy vizsgálja a magyar csapat szurkolóinak a viselkedését. Végül pénteken közölték, hogy a magyar szurkolók diszkriminatív megnyilvánulása miatt három zárt kapus mérkőzésre büntette a magyar szövetséget. Kettőt le is kell tölteni, a harmadikat két évre felfüggesztették.