Live Breaking News & Updates on Laci Craiova

Stay updated with breaking news from Laci craiova. Get real-time updates on events, politics, business, and more. Visit us for reliable news and exclusive interviews.

Cele trei echipe românești au fost eliminate din Conference League

FCSB a fost eliminată din Europa Conference League, după ce a fost învinsă de Şahtior Karaganda cu scorul de 5-3 la loviturile de departajare, joi, în manşa secundă a turului al doilea preliminar, pe Stadionul ”Vazghen Sargsian” din Erevan, într-un meci în care echipa kazahă s-a impus şi după prelungiri, cu 2-1 (1-0, 2-1).
FCSB a câştigat cu 1-0 meciul din prima manşă, pe Arena Naţională, însă din acest sezon nu mai este valabilă regula dublării golurilor marcate în deplasare, la scor egal la finalul partidei retur urmând să se dispute prelungiri, iar dacă egalitatea persistă să se execute lovituri de departajare. ....

Sfantu Gheorghe , Alexandru Cretu , Romania General , Michael Balasa , Govid Smith , Stefan Vldoiu , Marius Stefanescu , Dejan Trajkovski , Valentin Cretu , Nicholas Peacock , Laci Craiova , Cristian Dumitru , Lawrence Reghecampf , Marius Constantine , Basil Constantine , Octavian Smith , Spartak Trnava , Sepsi Sfantu Gheorghe , University Craiova , Team Sepsi , Andrei Ribbon , Julian Crystal , Stadium Europe , Razvan Began , Albanian Laci , Valeric Gluttonous ,