Live Breaking News & Updates on League Ko

Stay updated with breaking news from League ko. Get real-time updates on events, politics, business, and more. Visit us for reliable news and exclusive interviews.

IV liga: Porażka Gryfa Słupsk. Zwycięstwa Pogoni i Jantara

W spotkaniach ostatniej kolejki IV ligi, Gryf Słupsk uległ walczącej o awans do III ligi Kaszubii Kościerzyna 1:2, Pogoń Lębork pokonała 2:1 Anioły Garczegorze, a Jantar Ustka wygrał 2:0 z Wikędem w Luzinie.
Na początku meczu w Słupsku niezłą okazję miała Kaszubia. W odpowiedzi w 10. minucie piłkę tuż przed bramką w polu karnym miał Fabian Słowiński, ale został zablokowany w ostatniej chwili. Nieźle dośrodkowywali Tomasz Piekarski i Oskar Zieliński, ale innym piłkarzom nie udawało się zamknąć akcji. Z około 20 metrów strzelał Tomasz Tuttas, ale piłkę zmierzającą pod poprzeczkę wybił bramkarz Gryfa. W 45. minucie w pole karne wpadł Piekarski. Strzelił w krótki róg, ale akurat tam stał golkiper Kaszubii. Za chwilę piłka jeszcze wróciła do gryfitów i Słowiński z 7 metrów naciskany przez obrońców strzelił tuż ....

Luzino Jantar , Luke Janowicz , Matt Mayer , Luke Lipinski Sparrow , Patrick Dbrowski , Thomas Baker , Matt Luczak , Arthur Formela , Wojciech Dobek , Griffin Supsk , Pelplin Gniewino , John Mikolajczyk , Patrick Przemys , Le Dzierzgon Gda , Supsk Ko , John Wojda , David Wieckowski , League Ko , Failure Griffin , Victory Chase , Jaroslaw June , Chase Lebork , Not Bad Thomas Baker , Little Bit , Mill For , Simon Washed ,