Stay updated with breaking news from New president cycling. Get real-time updates on events, politics, business, and more. Visit us for reliable news and exclusive interviews.

Gorenjski glas | Prvaka Žakljeva in Štajnar

Prvaka Žakljeva in Štajnar
Kategorija: Šport
/ petek, 2. julij 2021 / 06:00

Minulo nedeljo je bil Kamnik prizorišče dirke za državno prvenstvo v olimpijskem krosu za gorske kolesarje, 23. Kamniški kros pa je ob tem štel še za točke slovenskega pokala SloXcup.
Kamnik – V vseh kategorijah je kolesarilo okrog 220 tekmovalk in tekmovalcev. Dirko v organizaciji Calcit Bike Teama sta si ogledala tudi novi predsednik Kolesarske zveze Slovenije Pavel Marđonović in kamniški župan Matej Slapar.
Naslov državne prvakinje med gorskimi kolesarkami v olimpijskem krosu je med članicami osvojila Tanja Žakelj (Unior-Sinter). V cilju je imela dve minuti in 41 sekund naskoka pred Uršo Pintarič (Pintatim). Maruši Knap (Calcit Bike Team) je pripadel naslov v konkurenci do 23 let. Mihael Štajnar (Meblojogi Pro-Concrete) je prvič ugnal vso konkurenco v državi. Štajnar, še nedolgo nazaj član kamniškega kluba, je s časom 1;30:27 premagal Mat ....

Matthew Slapar , Title National Champions , Calcit Team , Champion Lock , Past Sunday , State Championship , New President Cycling , Slovenia Paul , Title State Champion , Thinner Sack , நிலை சாம்பியன்ஷிப் ,