Live Breaking News & Updates on Boston stadium folk

Ekipa24.si - MARIBOR z dodatnim VETROM V JADRA za spopad s Švedi

MARIBOR z dodatnim VETROM V JADRA za spopad s Švedi
Grega Wernig
Vijoličasti so edina ekipa, ki se lahko po dveh odigranih krogih pohvali s stoodstotnim izkupičkom. Z zmago nad Domžalami so 15-kratni prvaki dobili dodaten veter v jadra in zagon za četrtkov povratni spopad s Hammarbyjem v 2. krogu kvalifikacij za konferenčno ligo, Švedi so bili pred svojimi navijači boljši s 3:1.
Nogometaši Maribora so zanesljivo vpisali drugo zmago v novi sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Na domačem stadionu so pred 2800 gledalci premagali Domžale s 3:1.
Mariborčani so večino dela opravili v prvem polčasu. Bero zadetkov so začeli v 14. minuti, ko je kapetan Aleks Pihler natančno podajo s strani z glavo preusmeril v mrežo.

Boston , Massachusetts , United-states , Finland , Alex-pihler , First-league-telecom-slovenia , Wind-within-sails , Boston-greg-ore-pozeg , Boston-stadium-folk , போஸ்டன் , மாசசூசெட்ஸ் , ஒன்றுபட்டது-மாநிலங்களில்

Ekipa24.si - NOV ŠOK v Ljudskem vrtu! Naslov prvaka se vse bolj ODDALJUJE

ekipa.svet24.si - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from ekipa.svet24.si Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Boston , Massachusetts , United-states , Slobodan-vuk , Superliga-europe , Nov-shock , New-superliga-europe , Beech-dobrovoljc , Boston-stadium-folk , Yellow-cards , போஸ்டன்

Ekipa24.si - SLABA VOLJA v Ljudskem vrtu! Maribor spet BREZ ZMAGE, Olimpija ima priložnost za SKOK NA VRH

Ljubljana , Slovenia-general , Slovenia , Boston , Massachusetts , United-states , Vrhovec , Kanal , Pozeg , Race-fram , Rudi-pozega , Cross-sandi