vimarsana.com

Latest Breaking News On - Chorwacja - Page 1 : vimarsana.com

Jesień w Chorwacji. "Tego się nie spodziewałam"

Woda w zatoce ma szmaragdowy kolor, słońce grzeje jak w środku lata, a na plaży nie ma żywej duszy poza nami. Lot z Gdańska trwał niecałe 2 h, podróż promem 1 h 25 min, bilety kosztowały kilkadziesiąt złotych.

Hubert Hurkacz sprawcą sensacji. Wspaniały powrót w meczu z mistrzami olimpijskimi

Hubert Hurkacz zakończył zmagania w singlu, ale nie opuszcza jeszcze Cincinnati. W czwartek Polak i Włoch Jannik Sinner sprawili wielką niespodziankę, eliminując z turnieju debla najlepszą parę sezonu 2021.

Legia Warszawa sprzedaje kluczowego zawodnika. Michniewicz nie ukrywa rozgoryczenia

- Jest mi po ludzku przykro, że Jura odejdzie. Jestem tu już trochę czasu i to 21. piłkarz, z którym muszę się pożegnać - mówił rozżalony trener Czesław Michniewicz. Josip Juranović w czwartek w Pradze zagra być może ostatni mecz w barwach Legii.

Robert Makłowicz: Polska polityka jest dziaderska. Ale zbliża się zmiana

Euro 2020. Anglia o bramkę lepsza od Chorwacji. Upał w Londynie, piłkarze klęknęli przed meczem

Euro 2020: Anglia - Chorwacja 1:0 (13.06.2021) Anglia zaczęła mecz z animuszem. Szybko i na długo zameldowała się pod polem karnym Chorwacji, ale zabrakło jej konkretów. W bodaj najlepszej okazji przed przerwą Phil Foden obił słupek. Z kolei po wydawało się precyzyjnym rzucie wolnym Kierana Trippiera piłkę w murze odbił głową Ivan Perisić. Mecz na Wembley toczył się w upale. W chwili rozpoczęcia gry termometry w Londynie wskazywały nawet 27 stopni Celsjusza. Z czasem tempo więc spadło i gra się wyrównała. W drugiej połowie Anglia wróciła do dobrej gry z początku spotkania. W 57 minucie dopięła swego. Dobrze dysponowany Kalvin Phillips (klubowy kolega Mateusza Klicha z Leeds) przedarł się w gąszczu rywali, po czym odegrał do lepiej ustawionego Raheema Sterlinga. Skrzydłowy już w szesnastce dopełnił formalności. To jego 13. bramka 17 ostatnich spotkaniach dl