Cost about $3 a piece. >> pineapple. here, strawstrawberries. >> you have to have liquid for these thing physical you want to pulvs are. >> what? >> liquid. that's the most important thing. water, this is ginger tea. which you get the flavor of jisk ginger. >> okay ice in there? >> not until you get ready to go to business. >> you don't need any order. >> we got ginger tea, strawberries. >> there's no recipe at all. whatever you got. grapes, whatever you got. this is just quick and easy. >> bananas. >> remember you get them frozen you get day old bananas whatever it s. you made it easy for me....