Live Breaking News & Updates on Minor Italian

Stay updated with breaking news from Minor italian. Get real-time updates on events, politics, business, and more. Visit us for reliable news and exclusive interviews.

Tizenegyesekkel Eb-döntős Olaszország

Két, remek formában levő csapat csapott össze a Wembley-ben a foci-Eb első elődöntőjén. Olaszország a csoportmeccseket három győzelemmel és „shootouttal”, azaz kapott gól nélkül zárta. Roberton Mancini fiai aztán a kieséses szakaszban hosszabbítás után Ausztriát, majd a világranglistát vezető Belgiumot is 2-1-gyel küldték haza. A Luis Enrique irányította spanyol válogatottnak döcögősen indult a vb, ikszeltek Svédországgal és Lengyelországgal is, de a szlovákok ellen „kiszakadt” a gólzsák, és egy ötöst szórtak. A nyolcaddöntőben emlékezetes, fordulatos, őrült (a jelzők folytathatók) meccsen hosszabbítás után győzték le a vb-ezüstérmes Horvátországot 5-3 arányban, aztán a negyeddöntőben a világbajnok franciákat kiütő svájciakat verték büntetőkkel. ....

Slovak Republic , Luis Enrique , For Luis Enrique , Minor Italian , Mezes Italy , Her Denmark , Extension For , ஸ்லோவாக் குடியரசு ,