Live Breaking News & Updates on Olivier acorn

Stay informed with the latest breaking news from Olivier acorn on our comprehensive webpage. Get up-to-the-minute updates on local events, politics, business, entertainment, and more. Our dedicated team of journalists delivers timely and reliable news, ensuring you're always in the know. Discover firsthand accounts, expert analysis, and exclusive interviews, all in one convenient destination. Don't miss a beat — visit our webpage for real-time breaking news in Olivier acorn and stay connected to the pulse of your community

LIGA ŠAMPIONA OVO NE PAMTI: Ludnica u Liverpulu i Mančesteru, milijarderi iz Pariza se okliznuli u Brižu, Hale dao 4 gola

Kompletirano je prvo kolo Lige šampiona utakmicama u A, B, C i D grupama.Lepoticu dana odigrali su Liverpul i Milan na Enfildu. Posle puno preokreta Liverpul je ...

Milan , Lombardia , Italy , Istanbul , Turkey , Lisbon , Lisboa , Portugal , Hummels , Bayern , Germany

Убедљиве победе Роме и Милана - СПОРТСКИ ЖУРНАЛ

Рома је са 4:0 победила Салернитану, док је Милан са 4:1 био бољи од Каљарија

Italy , Milan , Lombardia , Cagliari , Sardegna , Rome , Lazio , Roma , Italian , Lorentz-pellegrini , Milan-sports-journal

Рус је спремио 100 милиона, али је одговор био „не"

sputniknews.com - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sputniknews.com Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Milan , Lombardia , Italy , Russia , Belgium , Russian , Belgian , Little-wolf , Novel-abramovich , Manchester-man-city , Rus-her

Preokret: Jović u redovima milanskog rivala?

naslovi.net - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from naslovi.net Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Milanese , Calabria , Italy , Milan , Lombardia , Serbian , Karla-ancelotti , Services-serbian , Inter-milan , Wrong-ramadan , Olivier-acorn

Žiru u Milanu za milion evra - Vesti online

vesti-online.com - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from vesti-online.com Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Italy , Milan , Lombardia , France , London , City-of , United-kingdom , French , Italian , Europe-chelsea , Acorn-milan

ШОУ У БУКУРЕШТУ: Првак света иде кући, Швајцарци у четвртфиналу ЕП после пенал рулета!

28 јун, 2021
3
Голман Зомер одбранио је пенал Мбапеу у последњој серији, па је светски првак завршио такмичење у осмини финала Европског првенства
Фудбалска репрезентација Швајцарске пласирала се вечерас у четвртфинале Европског првенства, пошто је у Букурешту после једанаестераца победила Француску са 5:4, пошто је после регуларног дела и продужетака било 3:3.
Швајцарска је повела у 15. минуту голом Хариса Сеферовића, а актуелни светски шампион преокренуо је головима Карима Бенземе, у 57. и 59. минуту. Трећи гол за Француску постигао је Пол Погба у 75. минуту, а затим је Швајцарска смањила голом Сеферовића, у 81. минуту.
Изједначење и продужетак Швајцарској омогућио је Марио Гаврановић голом у 90. минуту.
После продужетака резултат се није мењао па су једанаестерци одлучили утакмицу.
Голове за Швајцарску постигли су Марио Гаврановић, Фабијан Шер, Мануел Аканђи, Рубен Варгас и Адмир Мехмеди. Голман Јан Зомер одбранио је у последњој серији пенал Килијана Мбапеа.
Стрелци за Француску били су Пол Погба, Оливије Жиру, Маркус Тирам и Преснел Кимпембе
Швајцарска је повела из прве шансе, у 15. минуту. Стивен Цубер је центрирао пред гол, лопту је главом захватио Сеферовић и послао у мрежу. То је четврта асистенција Цубера на турниру, а ниједан играч није имао више асистенција у историји првенстава од 1980. године, откако се води та статистика.
Француска је после тога нападала, покушавали су Килијан Мбапе и Адријан Рабио али безуспешно. У 31. минуту Швајцарска је могла да удвостручи предност, али је Брил Емболо шутирао поред гола.
До краја полувремена француски тим је нападао, али није успео да савлада голмана Јана Зомера.
У 50. минуту Швајцарска је била у великој шанси, када је центрирао Емболо, а лопта није дошла до његових саиграча пред голом.
Три минута касније судија Фернандо Рапалини је после употребе ВАР технологије досудио једанаестерац за Швајцарску, пошто је проценио да је Бенжамен Павар у шеснаестерцу оборио Цубера. Шутирао је Рикардо Родригес у 55. минуту, а голман Уго Љорис је одбранио ударац.
Француска је после тога потпуно преокренула са два гола Бенземе. У 57. минуту Мбапе је додао лопту иза леђа Бенземи, али је од добро реаговао, примио лопту и послао је у мрежу. Фудбалер Реала је два минута касније донео вођство Француској, после брзог напада шутирао је Антоан Гризман, Зомер је одбранио, али се лопта одбила до Бенземе коме није било тешко да постигне гол.
Швајцарска је после тога стала, а Француска је нападала и увећала је предност у 75. минуту лепим голом Погбе који је послао лопту горњи десни угао.
Швајцарска је после тога постигла гол у 81. минуту, поново је стрелац био Сеферовић, а добро је центрирао Кевин Мбабу.
Четири минута касније мрежу Француске затресао је Марио Гаврановић, али је гол поништен због офсајда. Он је у 90. минуту постигао гол, после додавања Гранита Џаке и изборио је продужетак.
У четвртом минуту надокнаде времена Кингсли Коман је лепо шутирао, али је погодио пречку.
Француска је имала шансу у 95. минуту када је покушао Павар, а голман Зомер добро одбранио и избацио лопту у корнер. После тога није било већих прилика, све до 110. минута када је поново Француска била у шанси, али је Мбапе после центаршута Погбе шутирао поред стативе.
У 119. минуту лопту је главом захватио Оливије Жиру, али је швајцарски голман одбранио, па су утакмицу одлучили једанаестерци. Голман Зомер одбранио је пенал Мбапеу у последњој серији, па је светски првак завршио такмичење у осмини финала Европског првенства.
Швајцарска ће у четвртфиналу у петак 2. јула у Санкт Петербургу играти против Шпаније, која је раније данас после продужетака победила Хрватску са 5:3.
Осмина финала Европског првенства:
26. јун (Амстердам): Данска - Велс 4:0 (Долберг 27, 48, Меле 88, Брајтвајт 90+4)
27. јун (Севиља): Белгија - Португалија 1:0 (Т. Азар 42)
27. јун (Будимпешта): Холандија - Чешка 0:2 (Холеш 68, Шик 80)
28. јун (Букурешт): Француска - Швајцарска 3:3 - 4:5 пенали (Бензема 57, 59, Погба 75 - Сеферовић 15, 81, Гаврановић 90)
28. јун (Копенхаген): Хрватска - Шпанија 3:5 (Педри 20. аутогол, Оршић 85. Пашалић 90+2 - Сарабиа 38, Азпиликуета 57, Ф. Торес 77, Мората 100, Ојарзабал 103)
· 29 јун, 2021 08:25
Da li STVARNO mislite da neko na tom nivou igra za kladionicu i namerno gubi????Одговори
Преостало карактера:
Пошаљи
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. СПОРТСКИ ЖУРНАЛ ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
Сви Cпортови

Glasgow , Glasgow-city , United-kingdom , Copenhagen , Køavn- , Denmark , Munich , Bayern , Germany , London , City-of , Amsterdam

NAJNEVEROVATNIJE PRVENSTVO! Šampion sveta ispao, Švajcarci uz gol u 90. minutu i penale poslali Francusku kući!

sport.blic.rs - get the latest breaking news, showbiz & celebrity photos, sport news & rumours, viral videos and top stories from sport.blic.rs Daily Mail and Mail on Sunday newspapers.

Germany , Mexico , United-states , Hungary , Argentina , Croatia , Italy , Portugal , Bucharest , Bucuresti , Romania , France